מייל בענן

מייל בענן

שירות מייל בענן של  One1SaMBaהמבוסס על ה Exchange של מיקרוסופט מאפשר יעילות מרבית בניהול התקשורת הפנימית והחיצונית של עובדי החברה, מקנה יכולות מתקדמות כגון שיתוף וסנכרון יומנים ואנשי קשר ומספק כלי ניהול הכרחיים לייעול העבודה השוטפת כגון יומן, ניהול משימות משותפות לצוות ועוד. השירות מאפשר גישה לתיבת המייל מכל מקום באמצעות ממשק Web  המבוסס על  Outlook. מעבר ליכולות הפרקטיות הללו השירות מאפשר יציבות, מהירות, הגנה על מערכות המחשוב של החברה מפני וירוסים ודואר ספאם, כמו גם שירותי גיבוי וארכיון הודעות.

מייל בענן – פתרון מקצועי לעסקים מכל סוג

שירותי דוא”ל בענן מתאימים לעסקים מכל הסוגים והגדלים ובאמצעותם תוכלו ליהנות מכל היתרונות הזמינים עבור חברות ותאגידי ענק. נצלו את הכלים הכלולים בשירות מייל בענן – המייעלים את פעולתו השוטפת של העסק ומגבירים את תפוקתו בכמה רבדים:

  • עלויות מוזלות
    באמצעות יכולות מובנות הכלולות במחיר וחיסכון בעלויות רכישה ותחזוקה של חומרה
  • ייעול התקשורת הפנים-ארגונית והחיצוניתבעזרת כלי שיתוף וסנכרון ייעודיים להגברת התיאום בין הגורמים השונים במשרד
  • נוחות שימוש וזמינות מלאה

תיבת מייל בענן ניתנת לגישה ממחשב, טאבלט או סמארטפון, בכל זמן וגם בעת נסיעה

דוא”ל בענן המותאם למידותיכם

דוא”ל בענן ניתן להתאמה מלאה לצורך המשתנה של הארגון. היכולות הכלולות בשירות יאפשרו לכם להתאים את השירות באופן מדויק לצרכיה של החברה שלכם, לא משנה מהו גודלה וכמובן להתרחב בעתיד במידת הצורך.

התקדמו למייל בענן של One1SaMBa, זכו במכלול יתרונות במחיר נוח ושלמו רק על התיבות להן אתם זקוקים. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר ונשמח למצוא עבורכם את פתרונות הדוא”ל המתאימים!

מלאו את פרטיכם ואחד ממומחי מחשוב הענן שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם:

צור קשר