הסכם שירות

הסכם שירות

תפעול מערכות המחשוב שלכם והמשכיות יכולת העבודה בארגון שלכם היא קריטית מבחינות רבות. כל תקלה שמעכבת את העבודה הרציפה של העובדים בחברה עולה לכם כסף ומעכבת את הפרויקטים שלכם. כחברה טכנולוגית אנחנו מבינים זאת ויודעים עד כמה תמיכה ומענה מהיר הם חשובים. אנחנו מעניקים הסכמי שירות מחשוב לעסקים במסלולים שונים המותאמים במיוחד לצרכים שלכם, וניתן לעבור ממסלול למסלול לפי הצרכים המשתנים שלכם.
המסלולים השונים שאנו ב – One1SaMBa מציעים בתחום שירותי מחשוב לעסקים מאפשרים לכל מוסד, ארגון או חברה לקבל פתרונות מדויקים בהתאם לשאיפות התפעוליות ולמסגרת התקציבית שלהם.
הסכם שירותי מחשוב לעסקים
בין אם התקלה מצריכה תמיכה מרחוק או הגעה של טכנאי – אנשי המקצוע שלנו זמינים עבורכם בשעות העבודה הסטנדרטיות (08:00-18:00 בימים א’-ה’) ומטפלים גם במקרי חירום בימי ו’ – כדי להבטיח פעילות עסקית תקינה ורצופה בכל מקרה של תקלה.
הסכמי שירות למערך המחשוב עם גמישות מרבית
לכל ארגון ישנו תמהיל שירותים שונה, כמו גם צרכים המתפתחים או שהופכים עם הזמן ללא רלוונטיים. על כן, כחלק אינטגראלי מכל הסכם שירות מחשוב, אנו מעמידים לרשותכם כמה מסלולים לבחירה והם אינם דורשים מכם כל התחייבות. באפשרותכם לבחור את המסלול המתאים ביותר בשלב זה – ולעבור למסלול אחר בנקודת זמן עתידית, בהתאם לשינויים בתחום ובפעילות שלכם.
לפרטים נוספים אודות הסכם שירות מחשוב מאת One1SaMBa ולמציאת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בהתאמה אישית, צרו עמנו קשר כעת ונשמח להיות השותפים השקטים ביצירת התנאים להצלחה שלכם!

מלאו את פרטיכם ואחד ממומחי מחשוב הענן שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם:

צור קשר