גיבוי בענן

גיבוי בענן

כל עסק שחווה אובדן מידע, מכיר את הנזק שנוצר כתוצאה מכך, את המחירים והעלויות המשתמעות מכך והמשאבים העצומים שיש להשקיע כדי לשחזר את המידע, דבר שלא תמיד ניתן לבצע בצורה מוחלטת. גיבוי בענן יאפשר לכם להימנע מתרחיש זה ולשחזר את המידע בכל נקודת זמן, מאחר שהמידע מגובה כל הזמן על ידי One1SaMBa ונגיש לשחזור מיידי. אנחנו מבינים את משמעותו של איבוד מידע קריטי וכמה כל דקה של שחזור מידע עולה לכם, ומעניקים לכם את הפתרון הטוב ביותר לגיבוי ושחזור מידע.

נגישות מיידית למידע המגובה

לעסקים וארגונים המעוניינים לייעל את אבטחת המידע העסקי, שירותי גיבוי בענן (המכונים גם גיבוי מרחוק) מספקים פתרון מן המעלה הראשונה. בעזרת השירותים הייעודיים של One1SaMBa  תוכלו לקבל גישה לכל מסמך או שביב מידע באופן מהיר, פשוט ומכל מקום בו הנכם נמצאים. במקביל, מעבר לאבטחת המידע המוגברת, שירותי גיבוי ענן מגנים על המידע העסקי שלכם מפני האקרים, וירוסים, ריגול עסקי או אף טעות אנוש שכל אחד מן העובדים עלול לבצע

גיבוי בשרת בענן – הדרך הנכונה לגבות

כדי למנוע את אובדנו של המידע העסקי יקר הערך השמור במערכות המחשוב של החברה, כדאי מאוד לתעד ולגבות אותו באופן שוטף במערכת חיצונית וייעודית לכך. באמצעות שירותי גיבוי בענן לעסקים, One1SaMBa מאפשרת לכם ליהנות משקט נפשי ומהידיעה כי בכל רגע נתון, המידע החשוב וכל המסמכים העסקיים שלכם מאובטחים ומגובים במיקום חיצוני ובטוח.

לפרטים נוספים אודות שירותי גיבוי בענן לעסקים – צרו עמנו קשר כעת – ונשמח לספר לכם על פתרונות גיבוי הענן המתאימים לכם

מלאו את פרטיכם ואחד ממומחי מחשוב הענן שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם:

צור קשר