אנטי וירוס לעסקים

אנטי וירוס לעסקים

הדרך הטובה ביותר להמחיש את חשיבותו של אנטי וירוס לעסקים היא לדמות אותו לחמצן אצל בני האדם. בשורה התחתונה ניתן לומר שאנטי וירוס לחברות ועסקים קטנים עד גדולים הוא דבר שמחויב כיום מכורח המציאות. בעידן בו ניתן לקרוא באינטרנט ובעיתונים אודות מקרים שונים של פריצה למאגרי מידע של חברות ועסקים שונים ועל תוכנת כופר זו או אחרת שחדרה למחשבי החברה כסוס טרויאני וזאת על ידי ניצול כל מיני פרצות ברשת או על ידי קובץ שנשלח בעורמה והורד למחשב, התקנה של אנטי וירוס הוא צעד הכרחי.

אנטי וירוס הכרחי לעסקים

נכון להיום, רוב העסקים מודעים לעובדה שהם חייבים בהגנה לתחום בו הם עוסקים וכאן נכנס לתמונה אחד הכלים החשובים ביותר, אנטי וירוס לעסקים. אחד הדברים אותו חשוב לדעת הוא שאנטי וירוס לעסקים שונה מאותה תוכנת הגנה המיועדת למחשבים הביתיים. אנטי וירוס ומוצרים נוספים המיועדים לעסקים ואלו שתפקידם הוא להבטיח את אבטחת המידע לעסקים, תמיד יותאמו לשרתים של העסק ולתחנות הקצה ויכללו אפשרויות רחבות בכל הקשור אל התראות ודיווחים שונים בנוגע לאבטחה למנהלי הרשת, עדכונים אוטומטיים של כל מסדי הנתונים, בקרה על האבטחה ועוד. אנטי וירוס לעסקים ניתן להתקנה על ידי מנהל הרשת של החברה באופן פשוט ומהיר בכל התחנות וזאת על ידי הוראה משרת אחד וזאת לעומת תוכנת אנטי-וירוס המותקנת במחשב הביתי ומיועדת לאותו המחשב בלבד.

אנטי וירוס לעסקים

חשוב לוודא

טרם ההחלטה לרכוש אנטי וירוס זה או אחר לעסק חשוב לוודא שאכן אותה תוכנת הגנה מתאימה לעסק שלכם. לצורך כך יש לוודא שתוכנה זו תומכת במערכת ההפעלה בה משתמשים בעסק, שהיא תקפה לכמות מסוימת של תחנות (רצוי עד 100), שתוכנה זו כוללת הגנה עדכנית כלפי כל הוירוסים, גם החדשים ביותר וכן הגנה נגד תוכנות ריגול, אנטי ספאם, אפשרות של ניהול מרחוק, אנטי פישינג, אפשרות בקרה של האינטרנט, אבטחה מהרשתות של הבוט ועוד. בנוסף, תמיד כדאי לברר האם החברה באמצעותה אתם רוכשים שירות אנטי וירוס לעסקים היא חברה שמציעה גם פתרונות התאוששות מאסון בענן, גיבוי בענן לעסקים, אפשרות של סינון דואר אלקטרוני בענן דבר שכולל גם הגנה פעילה מפני וירוסים ושירותי אבטחה מידע נוספים לעסקים, כמו למשל שירותי ייעוץ על ידי מומחים שערוכים לספק ללקוחות העסקיים התאמת פתרונות אבטחת מידע לעסקים קטנים עד גדולים, הטמעה של מוצרי אבטחה שונים ואפשרות של עריכת בדיקה על מצב אבטחת המידע של הארגון וקבלת תמונת מצב מלאה על האבטחה בארגון ובהתאם פתרונות בהתאמה מלאה.

לסיכום, נכון להיום חברות ועסקים בסדרי גודל שונים אינם יכולים לקחת את הסיכון שמא יפרצו להם למאגרי המידע של החברה ויגנבו מהם מידע חשוב או ישביתו את מערך המחשוב של החברה על ידי תוכנות זדוניות. פנייה אל חברה שמומחית בתחום אבטחת המידע, תבטיח לחברה גיבוי ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

שתף אותנו

Facebook
Twitter
LinkedIn

צור קשר