אינטגרציה לעסקים

מאמרים פתרונות ושירותים One1SaMBa

מדוע הסכם שירות הוא אלמנט כה משמעותי בהצלחתה של חברה? 

הסכם שירות למערך המחשוב של חברה משמעו יצירת שקט עבור החברה בכל הנוגע לתפעול תקין של מערכות המחשוב והתשתיות. במסגרת הסכם זה, החברה החיצונית שמספקת את השירות מתפקדת כזרוע נוספת של החברה עמה נעשה ההסכם, והטיפול מתבצע בהתאמה לחוזה השירות שנחתם. מאחר שתפקוד המערכות הממוחשבות הינו קריטי למהלך העבודה התקין, התמיכה והשירות הינם חשובים ביותר ועליהם להיעשות עם הגוף המקצועי המתאים.

כבעלי עסקים וחברות ודאי הנכם יודעים שבמאזן ההכנסות וההוצאות יש לקחת בחשבון את ההוצאות הישירות וגם העקיפות. לעיתים, כאשר לא לוקחים בחשבון פרמטרים מסוימים, המאזן נראה נכון אך בסופו של דבר ישנו פער בין התחזיות למציאות. אחד הנושאים שיש לקחת בחשבון כהוצאה הוא יעילות מערכות המחשוב. כאשר המערכות אינן מתוחזקות כראוי הן עלולות לעכב את העבודה השוטפת, דבר המשליך על ההספק והאפקטיביות של החברה.

לכן הסכם שירות טוב שמתאים להיקף ודרישות החברה שלכם הוא קריטי למניעת איבוד זמן תפקוד יקר.

הסכם שירות טוב כולל בין היתר:

 • תמיכה בתקלות

 • עדכוני תוכנה ורישוי

 • יעוץ בהתאמת תוכנות 

 • תחזוקת תשתיות הרשת והסלולר

 • תמיכה מרחוק בנושאים שונים

 • הגעת טכנאי בשעת הצורך

 • התאמה להיקף החברה שלכם

אנחנו ב One1SaMBa כמומחים למחשוב ובעלי ניסיון של שנים רבות ומספר רב של לקוחות מרוצים, מכירים בחשיבות המענה המהיר, איכות השירות ותחזוקת המערכות באופן רציף, כך שיתפקדו ברמה האופטימאלית שלהן ויעניקו לכם ראש שקט.

בנוסף, אנחנו מעניקים מגוון מסלולים להתאמה מושלמת לצרכיכם, ותוכלו לעבור מסלול ללא התחייבות מראש בעת הצורך במידה והצרכים שלכם משתנים.

יובל טל, מנכ”ל One1SaMBa: “הסכמי השירות שלנו מותאמים ספציפית לחברה שלכם כדי לספק לכם את הפתרונות המדויקים, בהתאם לשאיפות התפעוליות והמסגרת התקציבית שלכם, כך שתוכלו להיות שקטים שהמערכות שלכם עובדות ומעודכנות”. 

השיווק בימינו ניתן להיעשות לתפוצה רחבה ביותר, אך דווקא שיווק ממוקד יביא לתוצאות טובות יותר – ללידים רלוונטיים וכתוצאה מכך ליותר לקוחות חדשים. דיוור דואר אלקטרוני ומסרונים ללקוחות ולקהל יעד ממוקד יכול לספק מידע שיווקי רלוונטי אשר יניע לפעולה את מקבליו.

ככל שקהל היעד מפולח בצורה מדויקת יותר, ניתן להתאים את המסרים השיווקיים לקהלים השונים בצורה אישית וכזו שמתאימה לצרכים שלהם. כך גדל הסיכוי שהם יתחברו למסרים, יתעניינו במוצר או בשירות המוצע, ויסגרו עסקאות ורכישות.

שליחת דואר אלקטרוני לרשימת התפוצה שלכם (כגון יצירת ניוזלטר) או מסרונים מידיים למכשירים הניידים תורמים גם לשימור הלקוחות הקיימים על ידי טיפוח הקשר עמם ושליחת עדכונים לגבי מבצעים והנחות, דבר המניע לרכישות נוספות.  

דיוור ישיר מסייע גם בניהול תקשורת פנים ארגונית, על ידי שליחת מסרים לכלל העובדים או לקבוצות עובדים שונות בדבר נושא זה או אחר הרלוונטי להם.

אם כן, השילוב בין יכולות ההפצה הרחבה לבין מיקוד המסרים לקבוצות מסוימות הוא אפקטיבי ביותר ותורם במידה משמעותית הן לשיווק והן לניהול הפנימי של החברה. כעת נשאלת השאלה כיצד ניתן לקצר את זמן יצירת הדיוור ושליחתו.

One1SaMBa מספקת פתרון דיוור בדיוק לשם מטרה זו. פתרון זה מעניק את היתרונות הבאים:

 • התממשקות למערכות החברה בצורה שקופה

 • ללא צורך ברכישת או התקנת תוכנה

 • ללא צורך בהשקעת זמן או מאמצים בתחזוקה

 • הממשק קל ונוח לתפעול

יובל טל, מנכ”ל One1SaMBa: “בעזרת פתרון הדוא”ל שלנו התפור למידותיכם, תוכלו ליהנות מהקידמה באופן נגיש וידידותי ביותר ובמחירים משתלמים במיוחד. אנחנו כבר התקדמנו לעולם המדיה החדש, ושמחים לסייע לכם לייעל את יכולות השיווק והניהול שלכם.”

תשתיות הן לא עוד רכיב במערכת המחשוב, כשמן כן הן – התשתית שעליה מתבססת כל מערכת המחשוב והתקשורת של החברה. כאשר התשתית בנויה בצורה נכונה המערכת מקבלת את הנתונים בצורה טובה, ולהיפך – תשתית הבנויה בצורה לא נכונה גורמת לעיכובים בעבודה והפרעות בתקשורת לכל מערך המחשוב. התשתית משפיעה על מהירות התקשורת, רוחב הפס, חלוקת העומסים בין המערכות, איכות הציוד ועוד.

תקשורת הינה העברת מידע, ומידע רב עובר על גבי התשתיות. המידע הוא בין המחשבים בתוך החברה, בין המחשבים בחברה למחשבים חיצוניים, התחברות לאינטרנט, תקשורת טלפוניה, תקשורת סלולרית, יכולת התחברות חיצונית לחברה ועוד. מעבר לכך, אבטחת המידע צריכה להיות ברמה הגבוהה ביותר.

היכולת להרכיב תשתית תקשורת הינה מומחיות שדורשת ידע רב ודיוק מרבי, כך שכל ישות תתחבר בצורה נכונה ויעילה לכל שאר ישויות התקשורת שבחברה ומחוצה לה. בניית התשתית דורשת התקנות פיזיות, התקנות תוכנה, התאמות, אבטחה, הגדרות רבות מאוד של סביבות העבודה השונות והגדרות החיבוריות הפנימית והחיצונית.

One1SaMBa מספקת תשתיות ופתרונות תקשורת לעסקים מידי מיטב המומחים בתחום.

הצוות המנוסה שלנו יספק לכם מגוון רחב של שירותים בתחום תשתיות התקשורת, ביניהם:

 • הכנת תשתית טלפוניה חיצונית

 • הקמת תשתית טלפוניה בתוך מבנים

 • פריסת כבלי תקשורת לתשתית פנימית וחיצונית

 • התקנת תשתית חכמה משולבת מחשבים וטלפוניה

 • תכנון, הטמעה וליווי בכל פרויקט ולכל אורך הדרך

תשתית אופטית נמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה היציבה בתחום התקשורת.  One1SaMBa מספקת שירותי התקנת תשתית אופטית ליעילות מרבית. באמצעות תשתית תקשורת מתקדמת ופתרונות תקשורת לעסקים, ניתן לבסס, לעבד ולהעביר את תקשורת פנים החברה באופן יעיל ומהיר.

תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה בתחום, המומחים שלנו ילוו את הבחירות שלכם כבר משלב האפיון ועד ליישום בשטח.

יובל טל, מנכ”ל One1SaMBa: “כעת באפשרותכם להיעזר בפתרונות תקשורת לעסקים אשר יקדמו את החברה שלכם כמה צעדים קדימה. נשמח לסייע לכם ליהנות מתקשורת כפי שהיא צריכה להיות – יעילה, מהירה ואמינה”.

המדפסת שוב לא עובדת.. נשמע מוכר?? חברה עלולה לאבד זמן עבודה יקר במקרים שכאלה, ובאופן כללי ההתעסקות עם המדפסות במשרד גוזל זמן רב, משאבים וכמובן מורת רוח לא מועטה, לעיתים ברמה היום יומית.

מדפסת הינה מערכת ממוחשבת לכל דבר, ואף על פי שנראה כי היא מתפקדת בצורה פשוטה, בקרביה נמצאים מנגנונים מורכבים ותוכנות שזקוקות לעדכונים ותחזוקה. מדפסת עסקית מתחברת לתחנות העבודה השונות, לרשת הפנימית של החברה ובנוסף עליה לשמש לצרכים נוספים שלא תמיד נלקחים בחשבון.

חברות רבות רוכשות מדפסות שבסופו של דבר אינן מתאימות באופן מלא לצרכים שלהן, הן יקרות, דורשות תחזוקה רבה וכן כאשר החברה משתנה או גדלה לא ניתן להתאימן לדרישות החדשות. אנחנו ב One1SaMBa נוכל להתאים עבורכם את פתרונות ההדפסה המתאימים לחברה שלכם, ותקבלו מאיתנו שירות מהיר, יעיל, חסכוני ומענה אישי ואנושי במקרה של תקלה.כמו כן, אנחנו מספקים שירותי הדפסה ללא צורך ברכישת מדפסת.

One1SaMBa  היא מומחית לאספקת ציוד מחשוב ולשירותי תחזוקה למערכות מחשוב מורכבות, ולנו ניסיון עצום בהתקנת ותחזוקת מחשבים ומדפסות עבור כל סוגי החברות והעסקים.

פתרונות ההדפסה שלנו יאפשרו לכם:

 • חיסכון בהוצאות

 • תשלום חודשי משתלם

 • שירות תיקונים כלול במחיר

 • צוות מקצועי אשר זמין עבורכם לפתרון כל בעיה

 • ציוד הדפסה חלופי במקרה של תקלה או השבתה של הציוד הקיים

היום כבר אין צורך לרכוש מדפסות! ניתן לשלם לפי הדפסות בפועל בלבד, כך שבעזרת שירות זה תוכלו לחסוך הוצאות רבות על רכישת ואחזקת מדפסות, ותוכלו להיעזר בנו בשירותי הדפסה במידת הצורך גם אם כבר יש לכם מדפסת.

ל One1SaMBa מגוון פתרונות הדפסה מתקדמים, ידע נרחב ושירות יעיל ומהיר

יובל טל, מנכ”ל One1SaMBa: “אנחנו מבינים את חשיבות ההתאמה, התפקוד והיעילות של המדפסות בחברה שלכם, ונדאג לכם כך שתיהנו מעבודה נעימה ושקטה, בהוקרה מבית One1SamBA”.

תשתיות ופתרונות אינטגרציה לעסקים

האינטגרציה של פתרונות המחשוב של One1SaMBa הינה תהליך שקוף ומהיר. אנו מותאמים להתחברות והתממשקות עם כל סוגי סביבות העבודה, החומרה והתשתיות הנתמכות על ידי הספקים המוכרים בשוק, ללא עיכובים וללא איבוד זמן עבודה יקר מצדכם.

אפשרויות אינטגרציה לעסקים זמינות עבורכם, הן במיקום העסק שלכם והן באתרים מרוחקים, זאת תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, במערכות אמינות ויציבות ובליווי שירותי תמיכה וייעוץ לאורך כל תקופת השירות לטובת מזעור הסיכונים למינימום האפשרי.

בכל הנוגע לתשתיות רשת לעסקים, One1SaMBa מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות אינטגרציה לעסקים אשר יסייעו לכם לייעל את פעילותכם בשלל אספקטים שונים. לפרטים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נסייע להתאים פתרונות אינטגרציה לעסקים הנכונים לצרכים שלכם.

מלאו את פרטיכם ואחד ממומחי מחשוב הענן שלנו ייצור אתכם קשר בהקדם:

צור קשר